top of page

AROMATOUCH MASÁŽ

Prečo masáž od nás?

Ponúkame vám individuálny prístup a príjemné prostredie.

V prípade nespokojnosti s masážou u nás neplatíte.

Aromatouch masáž je silná no neinvazívna aplikácia CPTG®, certifikovaných čistých esenciálnych olejov terapeutickej triedy, ktorými môžete posilniť štrukturálne a elektrické nastavenie svojho tela.
AromaTouch je jemná masážna metóda, ktorá spája umenie aromaterapie a masáže. Pri tejto technike kinetická energia olejov vibruje na frekvenciách, ktoré pomáhajú obnovovať rovnováhu a správne fungovanie slabých telesných systémov a podporujú harmóniu v celej osobnosti: fyzickú, mentálnu aj emocionálnu.
Technika AromaTouch zahrňuje štyri základné kroky, ktorých cieľom je minimalizovať systémové stresory na autonómny nervový systém a jeho rovnováhu. Každý krok zahrňuje použitie dvoch esenciálnych olejov alebo zmesy olejov špeciálne vyvinutých na podporu zdravej emocionálnej a fyziologickej funkcie.
Technika AromaTouch používa osem esenciálnych olejov v skupinách po dvoch, aby podporila zvládanie stresu, imunity, obmedzenie zápalových reakcií tela a autonómny nervový systém. 


Hlavné účinky aromaterapie a masáže:
 

 • podporuje imunitný systém,

 • dokonale zrelaxuje celé telo

 • redukuje zápal v tele,

 • podporuje homeostázu a pre tých, ktorí ju dostávajú je veľmi uzemňujúca a uvoľňujúca.

 • poskytuje pomoc pri napätí, pri úľave od stresu,

 • upokojuje bolesti svalov, povzbudzuje a obnovuje činnosť svalov,

 • zlepšuje cirkuláciu krvi.

AromaTouch masáž                                                  30 min.               19 €

AromaTouch masáž rúk                                           10 min.                6 €

AromaTouch masáž                                                  45 min.               27 €

AromaTouch + reflexná terapia chodidiel             60 min.               30 

AromaTouch + reflexná terapia chodidiel             90 min.               39 €

Masáž chrbta                                                             20 min.               12 €

Masáž šije a pliec                                                      10 min.                 5 €

Masáž chrbta, šije a pliec                                         30 min.               15

Masáž s lávovými kameňmi                                 60 min.                35     

    

 
6€-39€
i
Pri akýchkoľvek otázkach
volajte na číslo
 
0907 618 715

"Keď mám cestu okolo vždy sa rada zastavím, pretože milujem tu voňavu atmosféru "

Zdenka T. B.

POCITY KLIENTOV

Používame tieto oleje:

 • BALANCE - Všetci sme niekedy zmätení alebo cítime úzkosť. Táto znamenitá zmes /smrek,ružové drevo, kadidlo, vratič/ svojou teplou, drevitou arómou vytvára pocit pohody prostredníctvom upokojujúcich účinkov na centrálny nervový systém, pretože podporuje pocit pokoja a vytvára pocit rovnováhy v niekoľkých telových systémoch.
   

 • LEVANDULA - vo francúzštine doslova znamená "byť umývaný" - je chemicky komplexná rastina a zabezpečuje široké spektrum činností v tele. Má široký liečebný potenciál, je vynikajúca pri ošetrovaní rán, popáleninách, má schopnosť utišovať , uvolňovať, má široký dopad na myseľ, telo i ducha.
   

 • MELALEUCA - sa používa na zmiernenie infekcií, má čistiace vlastnosti, podporuje imunitný systém, obsahuje viac ako 90 rozličných zlúčenín, ktoré vytvárajú tento zázrak menom melaleuca alternifolia.
   

 • ON GUARD - je to papentovaná zmes /divoký pomaranč, klinček, škorica, eukalyptus, rozmarín/, ktorá má čistiace vlastnosti, podporuje imunitnú reakciu tela na invazívne patogény, bojuje s nechcenými baktériami, vírusmi a plesňami..
   

 • AROMATOUCH zmes /cyprus, majorán, bazalka, grapefruit/ je účinná pre všetkých ľudí trpiacimi chronickými a akútnimi ťažkosťami. Zmierňuje podráždenie tkaniva, zrýchľuje cirkuláciu, pomáha zmenšiť svalovú bolesť, napätie a kŕče. 
   

 • DEEP BLUE - obsahuje zmes esenciálnych olejov /gaultéria, gáfor, vratič, harmanček modrý, slamienka a osmantus/, ktoré poskytujú chladivú úľavu pri boľavých kĺboch a iných ťažkostiach. Zápal je chronickou reakciou imunitného systému a poukazuje na ochorenie alebo zníženú imunitu. Chronický zápal pôsobí aj ako hlavný stresový faktor systémov tela. Deep Blue efektívne podporuje zdravé zápalové reakcie v tele.
   

 • DIVOKÝ POMARANČ - a všetky citrusové oleje majú pozoruhodné vlastnosti na ochranu systému vďaka limonénu, ktorý prirodzene podporuje úrovne kľúčového antioxidantu známeho ako glutatión. Každá bunka závisí od tohto antioxidantu dôležitého pre bunkovú ochranu. Citrusové oleje sú priamym inhibítorom mnohých typov nechcených choroboplodných zárodkov a patogénov v tele.
   

 • MÄTA - v čistom mätovom oleji existuje viac ako 30 rôznych zlúčenín, čo vytvára súčinné majstrovské dielo biologickej aktivity. Mentolu sa pripisuje spomalenie svalových kontrakcií zablokovaním toku iónov signalizujúcich kontrakcie k svalovým bunkám... Mäta je účinným činidlom, ktoré upokojuje tkanivá, zmierňuje citlivosť, má upokojujúci a uľavujúci účinok.

Zaujala vás aromatouch masáž?
 
Pri akýchkoľvek otázkach volajte na číslo
0907 618 715
Doprajte si oddych.
PROCEDÚRY
bottom of page