Terapeutický prístroj GOU GONG® (lampa TDP s originálnou minerálnou platňou) je novodobý terapeutický prístroj, ktorý vynašla skupina vedcov lekárov vo výskumnom ústave v Chongging v Číne. Kľúčovým prvkom je patentovaná minerálna platňa, ktorá je pokrytá 33 minerálmi. Keď sa minerálna plátna nahreje na určitú teplotu (cca 280 °C) produkuje jedinečné bio spektrum elektromagnetických vĺn, ktoré dokáže ľudské telo prijímať. Spektrum elektromagnetických vĺn produkovaných minerálnou lampou TDP- terapeutickým prístrojom GOU GONG® je zhodné so spektrom elektromagnetických vĺn zdravých buniek. Tak sa v organizme dokáže opäť vytvárať prirodzená rovnováha.

Hlavné účinky TDP terapie:

  • Pozitívne pôsobí pri viac ako 100 chorobách

  • Uľavuje od bolesti

  • Má silné protizápalové účinky

  • Ukľudňuje psychiku, podporuje zdravý spánok

  • Zvyšuje imunitu organizmu a prirodzenú obranyschopnosť

  • Odstraňuje stres, únavu a napätie

  • Detoxikuje a znižuje prekyslenie organizmu

  • Spúšťa v tele samoliečiace procesy

  • Zvyšuje množstvo energie v organizme

  • Spomaľuje proces starnutia

Nemá negatívne vedľajšie účinky. Úspešne vyhovela testom ako zdravotnícky prístroj a získala certifikát od MEDCERT.
 

Terapuetický prístroj Gou Gong® zo Silicate Research Institut bol certifikovaný v zmysle normy EN 60601-1-2-2007 Zdravotnícke elektrické prístroje, Časť 1-2: Všeobecné požiadavky na základnú bezpečnosť a nevyhnutné prevádzkové vlastnosti, doplňujúca norma: elektromagnetická kompatibilita – požiadavky.

Napodobeniny takýto certifikát nemajú!

Minerálna infračervená terapia s terapeutickým prístrojom a originálnou minerálnou platňou GOU GONG®, podporuje biochemické stimulácie s prekrvením a mikroprekrvením na aplikovaných miestach, zlepšuje imunitné reakcie organizmu, pôsobí protizápalovo a urýchľuje liečbu, napomáha správnemu krvnému obehu a látkovej výmene, podporuje hojenie rán. Terapeutický prístroj GOU GONG® - aplikácia nasvietením na postihnuté miesto a na  akupunktúrne oblasti - podľa priloženej príručky ku každej lampe, presný návod nasvietenia. Aplikácia TDP lampy GOU GONG® s používaním minerálnych infračervených frekvencií výrazne kráti čas liečby, potlačenie a tíšenie bolesti.

 
6€ 30 min.
i
Pri akýchkoľvek otázkach
volajte na číslo
 
0907 618 715

Klientka po aromatouch masáži:

"...možeš ma na chlieb natierať, tak mi je dobre..."

POCITY KLIENTOV

Zaujala vás TDP terapia?
Pri akýchkoľvek otázkach volajte na číslo
0907 618 715
Doprajte si oddych.
PROCEDÚRY