top of page
Vyhledat

Ako naozaj schudnúť?

Aktualizováno: 20. 11. 2019

Prírodné esenciálne oleje sú skvelými pomocníkmi pri chudnutí. V zmesi Slim & Sassy sú 100% esenciálne oleje ako grepfruit, citrón, mäta, zázvor a škorica.

Výhody pri chudnutí:

Manažuje hlad – pomáha vám, aby ste jedli menej tým, že mení signály, ktoré mozog vysiela telu, čo nám znižuje chuť do jedla. Taktiež máme po ňom chuť na zdravšie jedlá. Chce sa vám jesť ľahké jedlá namiesto ťažkých tučných jedál.


Dokonca vie pomôcť vášmu telu, aby sa prispôsobilo menšiemu množstvu kalórií a tak mnohí ľudia hlásia, že čím dlhšie ho používajú, tým viac chudnú.

Hydratácia – keďže pijete medzi jedlami túto vodu, pomáha vám to piť počas dňa viac vody, o ktorej vieme, že nám pomáha spáliť viac kalórií, mať viac energie a vyplavuje nám z tela toxíny, pomáha nám, ab ste sa cítili uspokojení a jednoducho pomáha nášmu telu, aby fungovalo lepšie.


Upokojuje žalúdok – má niekoľko ingrediencií, ktoré prirodzene upokojujú žalúdok ako sú mäta a zázvor. Grapefruit vynikajúco naštartuje imunitný systém. Citrón pomáha odstraňovať z tela toxíny a je toho ešte oveľa viac, čo tieto oleje robia.

Nálada a energia – toto naozaj pomáha, aby ste pociťovali viac energie po niekoľko hodín od užitia. Keď sa cítite lepšie, niekedy to je všetko, čo potrebujete, aby ste sa zdvihli z gauča a cvičili, alebo sa udržiavali v stave motivovanosti jesť zdravšie, alebo chodiť po schodoch namiesto toho aby ste použili výťah.


Pre koho je určený olej Slim & Sassy: Slim & Sassy je určený pre každého kto sa aktívne zaoberá zdravím redukovaním svojej nadváhy, znižuje prísun kalórií a zvyšuje fyzickú aktivitu.

Môže byť použitý ako náhrada nápojov s vysokým obsahom cukrov, lebo umelých štiav, umelých sladidiel, kedykoľvek v priebehu dňa, ako osviežujúci nápoj dodávajúci energiu. Reguluje cukor v tele.Návod na použitie: Pridať pár kvapiek Slim & Sassy do ľubovoľného množstva vody. Takto ochutený nápoj popíjať v priebehu celého dňa.

Je tiež výborný doplnok pri cvičení a pri akejkoľvek inej fyzickej činnosti.

Môže sa použiť aj aromatickou difúziou vo vašej domácnosti alebo na pracovisku.

Slim & Sassy môžete aplikovať aj priamo do dlaní 1-2 kvapky rozotrieť v dlaniach a hlboko vdychovať.


Doporučujeme používať v kombinácii s esenciálnym olejom Grapefruit, ktorý je používaný na podporu chudnutia. Inhalácia, pred jedlom znižuje chuť na jedlo.


Má diuretické účinky a tak napomáha vylučovaniu prebytku vody z tela a tak vám poskytuje rýchly štart k dosiahnutiu cieľov pri chudnutí.

A tiež účinne podporuje rozpúšťanie tukov.


Po tom čo nadbytočné kilogramy zmiznú, grapefruitový olej je výborným prostriedkom na upevnenie uvoľnenej kože. Jednoducho pridajte dostatok oleja do vášho krému alebo mlieka tak, aby ste vytvorili 5 -10 % zmes a bežne používajte.


Viac tu: https://www.ivicentrum.com/product-page/slim-sassy-grapefruit
122 zobrazení

Comments


bottom of page