top of page
Vyhledat

Ako sa chránite?

Aktualizováno: 20. 11. 2019


Pred chorobami, 🤧 vírusmi, 😞 zlou energiou, 👿neprajnosťou a energetickými upírmi?

Možno ste sa pousmiali, ale faktom je, že toto všetko na nás denne číha, hlavne ak sa stretávame s ľuďmi... A myslím, že málokto z nás žije v izolácii.

My v ivicentre radi využívame prírodnú formu ochrany na všetky tieto prípady. Imunita nie je len o našom fyzickom zdraví, ale aj o schopnosti čeliť psychickým či emočným útokom, ktoré napokon súvisia aj s naším zdravím.


Okrem voňavých ochrancov si môžeme na pomoc zavolať aj liečivé kamene a polodrahokamy. Jedným z najviac ochrany schopných kameňov je čierny turmalín, ale určite pomôže aj kryštáľ, ametyst a mnohé ďalšie...


ivicentrum doterra frankincense rose on guard
Nádherné šperky z týchto krásnych darov matky Zeme vyrába @Lenaforwoman, ktorá vám určite rada poradí aj s ich výberom.


Za výborného ochrancu považujeme spomedzi voňavých pomocníkov 100% terapeutický esenciálny olej dōTerra® On-Guard. Okrem toho, že výborne podporuje obranyschopnosť organizmu, bráni tiež človeka pred ,,vycucávačmi " energie, je výborným dezinfekčným a čistiacim prostriedkom, takže pár kvapiek do vody a vyčistíte a ochránite aj svoj dom. Jeho antiseptické účinky ocení Vaša ústna dutina, aj boľavé hrdlo. Ako ústna voda pomôže všetkým, ktorí riešia zápach z úst a vďaka účinkom klinčekovej silice zahojí Vaše ďasná. Viac o tomto oleji a jeho účinkoch nájdete na našom e-shope.No a pri vymenúvaní najlepších prírodných ochrancov nesmieme opomenúť ani šungit 👑Počuli ste už o tomto zázraku? Hoci má záhadný pôvod, jeho účinky sú mimoriadne!


💧Voda je základným elementom nášho tela. Tvorí 50-75% nášho fyzického "ja". Vodou svoj organizmus prečisťujeme a harmonizujeme. Nie však v prípade, ak je plná škodlivín. Šungit prírodne dezinfikuje a čistí vodu, absorbuje a odstraňuje z vody ťažké kovy, železité prísady, organické zlúčeniny, mikróby a vibrio - obohacuje vodu stopovými prvkami, mení jej energeticko-informačnú štruktúru. Nabíja, aktivuje a pohlcuje elektromagnetické žiarenie a taktiež neutralizuje patogénne vplyvy.A to predsalen nie je všetko, čo šungit dokáže. Pomocou jeho zvláštnej sily ľahko zneskodníte aj všadeprítomný elektromagnetický smog. Šungitová doštička je účinný prostriedok na elimináciu alebo zníženie vplyvu elektromagnetického žiarenia mobilného telefónu.

Veríme, že sme vám pomohli nájsť ideálnych ochrancov, ktorí vás budú sprevádzať kamkoľvek povedú vaše kroky.


Krásny deň a čistú myseľ, Vám želá Regeneračné ivicentrum.


165 zobrazení

Commentaires


bottom of page