Vyhledat

Chcete mať opäť skvelú náladu a cítiť inšpiráciu?

Aktualizováno: 20. 11. 2019

Krásny a konečne slnečný pondelok želáme všetkým :) Dnes Vám prinášame tip, ako sa zbaviť pochmúrnej nálady, nechuti a nezáujmu a rozjasniť svoje dni.


Nie každý deň slnko svieti, ako sa hovorí a tak aj naša nálada máva rôzne premenlivé sfarbenia. Keď nás to ale už ťahá k tmavým kútom a čiernym myšlienkam, mali by sme rýchlo preladiť.žena, ktorá vonia kvet


Na pomoc si môžeme pozvať prírodné riešenie vo forme 100% terapeutických éterických esenciálnych olejov doTerra, ktoré prostredníctvom aromaterapeutických techník a liečivých obsahov uzdravia nie len naše telo ale aj dušu.


Pozrime sa spolu na účinky týchto štyroch vybraných olejov a zmesí, ktoré okrem iného zlepšujú stav našej nálady a vracajú chuť do života :)


KADIDLO

zobraziť produkt


- Nervozita, úzkosť, depresia, kožné problémy, infekcie, spomalenie a prehĺbenie dýchania, protirakovinový, imunita, bolesť sedacieho nervu, regenerácia buniek

Kadidlo bolo súčasťou náboženských obradov a používané na medicínske účely stáročia.


Jedným z darov kadidla je jeho chémia – seskviterpény - dokážu preniknúť do hematoencefalickej bariéry a zabezpečiť okysličovanie buniek pre optimálnu komunikáciu na bunkovej úrovni. V štúdii, ktorá už podnietila ďalší následný výskum, sa sesquiterpény ukázali, že zvyšujú počet určitých receptorov v mozgu a v súčasnosti sú považované za možné riešenie pri ochoreniach mozgu. Pokožka ošetrovaná sesquiterpénmi umožňuje polárnym zložkám ako je voda efektívnejšie preniknúť do hlbších vrstiev.


 • Utišuje uvoľňuje stres

 • Prechladnutie a chrípka

 • Posiľňuje imunitu

 • Starostlivosť o pleť

 • Zdravá produkcia bielych krviniek

 • Alzheimerova choroba

 • Parkinsonova choroba

 • Astma

 • Bronchitída

 • Jazvy,rany

 • Znižovanie nádorov
CITRUS BLISS Zmes kreativity

Zoraziť produkt
Pozdvihuje náladu, má dezinfekčné účinky, zabíja patogény vo vzduchu, podporuje imunitu, uvoľňuje stres a pôsobí proti kašľu.


Citruss Bliss od doTERRA® je občerstvujúca zmes, ktorá spája benefity citrusových esenciálnych olejov. Spájame mocné esencie divokého pomaranča, citrónu, grepu, mandarínky, bergamotu, tangerinky a klementínky a extrakt vanilky pre vytvorenie tejto jedinečnej a harmonickej zmesi. Zlepšuje náladu, odbúrava stres. Dá sa použiť ako čistiaci prostriedok, zmiešaný s vodou je Citrus Bliss dokonalým riešením pre dezinfekciu pracovných dosiek a iných povrchov, zatiaľ čo vydávačistú sladkú vôň


Zloženie

Wild Orange: Antidepresívny, Stimulant.

Lemon: Napomáha hojeniu, zvyšuje fyzickú energiu, je osviežujúci .

Grapefruit:: Antidepresívny, povznášajúci, prírodné diuretikum a zmierňuje úzkosť.

Mandarin: Vynikajúci pre zmiernenie stresu a podráždenosti, podporuje šťastie.

Bergamot: :Je povznášajúci a môže pomôcť z depresie

Tangerine: Dekongestíva(látky spôsobiace dočasnú úľavu od zapchania) lymfatického systému a diuretikum.

Clementine: Upokojujúci so sedatívnym účinkom.

Vanilla Bean Extract: Je upokojujúci a môže pomôcť zmierniť napätie.
PASSION

Zobraziť produktAj vám chýba nakopnutie do života či nadšenie a vášeň? Je Váš život naplnený rutinou a nudou? Inšpirujúca zmes Passion je plná korenín a byliniek, ktoré prinesú nadšenie naspäť do Vášho života. Vyskúšajte skok padákom, výstup na jeden z našich štítov alebo nejakú inú adrenalínovú aktivitu ako nákupy. S Passion nájdete odhodlanie vyskúšať niečo nové a novuobjavíte radosť z tých jednoduchých vecí Vo vašom živote, ktoré sa niekedy zdajú príliš nudné. Spojenie škoricovej kôry, zázvoru, kardamónu, klinčeka a badiánu vytvára chemický profil, v ktorom je vysoká koncentrácia fenolov a a eterov, ktoré poskytujú zahrievajúce a obnovujúce účinky.

Použitie a hlavné účinky: Difúzujte ráno, aby ste deň začali s pocitom nadšenia a energie

Aplikujte na pulzné body a srdce počas dňa a budete sa cítiť inšpirovaní a vášniví

Difúzujte v práci, aby ste zažali tvorivosť, jasnosť a úžas Podnecuje pocity nadšenia, vášne a radosti